Petra: Náš tým je perfektní

Petra: Náš tým je perfektní

Petra pracuje v Chart Feroxu rok a půl. Začínala jako asistentka projektového oddělení a dnes má již na starost i „svůj“ projekt. „Je to můj první vlastní projekt, který jsem převzala od našeho Zákaznického servisu. Je určen pro zákazníka v Belgii a nyní mám možnost naučit se vše, co je potřeba pro řízení projektu, od začátku až do konce,“ popisuje Petra Hrivňáková své dosavadní zkušenosti ve firmě.

Vedle toho má na starosti také administraci pro ostatní projektové manažery, jako jsou faktury nebo doprava. „Starám se o kontrolu dokumentů vybraných projektů, především jejich zasílání včas na správná místa, revize a další komunikaci,“ dodává Petra.

A jak se jí v týmu spolupracuje? „Náš tým je perfektní. Každý poradí a pomůže kdykoliv potřebuji, jsme jednotní a sehraní. Máme pravidelné týmové porady, na kterých probíráme jak novinky, tak to, s čím máme třeba problém nebo si nevíme rady. Společně pak věci diskutujeme, předáváme si informace a zkušenosti,“ říká Petra.

To, co se jí na Chart Feroxu líbí, je především starost a péče o zaměstnance. „Ze strany firmy je vidět aktivní zájem. Máme porady s vedoucími, ankety, firma nám poskytla veškeré pomůcky spojené s pandemií. Dříve, když to bylo možné, jsme měli spoustu firemních akcí, výjezdních zasedání a podobně. Mám možnost se učit jazyk i další dovednosti. To je určitě důvod, kvůli kterému bych firmu doporučila kamarádce nebo kamarádovi,“ dodává Petra.

Současnou situaci, kterou ovlivňuje především pandemie koronaviru, hodnotí jako těžkou, ale nepřestává být optimistkou. „Snažíme se, jak jen to jde. I když to není jednoduché, vymýšlíme venkovní aktivity a různou zábavu doma, abychom byli jednak v pohybu a jednak psychicky pozitivně naladěni. Zůstáváme optimisté a vždycky si připomínáme, co vše podnikneme, až se opatření uvolní a život se vrátí k normálu,“ říká. Jednou z akcí může být třeba cesta do Japonska, což je Petry cestovatelský sen.

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací v patičce webu.