Dodáváme do celého světa - potřebujeme odborníky

Dodáváme do celého světa - potřebujeme odborníky

USA, Finsko, Gibraltar nebo Norsko – to je jen několik ze zemí, kam každoročně putují desítky a stovky zásobníků vyrobených v u nás v Chart Feroxu. Již 80 let jsme světovou špičkou v navrhování a výrobě zařízení pro uchovávání a distribuci zkapalněných plynů. „Nejsme jen výrobní závod, ale máme zde spoustu odborníků – techniků a inženýrů, kteří se v rámci skupiny Chart podílejí na vývoji nových systémů po celém světě,“ říká ředitel děčínské firmy Bronislav Převrátil.

LNG, CNG a ostatní

Zkratky LNG nebo CNG možná mnoho lidem moc neřeknou, každopádně u nás v Děčíně jsou každodenním chlebem. Zkratky pro zkapalněný (LNG) nebo stlačený (CNG) zemní plyn už mohou napovědět. Navrhujeme a vyrábíme zásobníky i pro skladování mnoha dalších technických plynů, bez kterých si běžný život nelze představit. Do portfolia ale patří i dodávky kompletních LNG čerpacích stanic.

Loňský rok pro nás i přes koronavirovou pandemii dopadl dobře. „Získali jsme spoustu nových zakázek. Díky našim technologiím, ve kterých nemocnice skladují zkapalněný kyslík, jsme se mohli podílet na záchraně lidských životů nejen u nás, ale třeba i v Izraeli nebo Itálii. Zájem byl obrovský,“ popisuje Bronislav Převrátil.

Chart Ferox je parta, která roste

Na výbornou vypadá vývoj i v letošním roce. Proto se neustále poohlížíme po nových členech své party. „Do našich týmů potřebujeme především projektové inženýry pro technické řízení projektů, projektové manažery, kteří dokážou komunikovat nejen s našimi lidmi, ale také se zákazníky. Určitě potřebujeme také schopné a zkušené elektroinženýry,“ říká personální ředitelka firmy Hana Hanušová s tím, že technických i netechnických volných pozic je mnohem víc.

Co lidem nabízíme? Určitě to jsou mzdy nad úrovní podobných pozic v kraji, ale také možnost podílet se na projektech v zahraničí. „Je pro nás také důležitá dobrá atmosféra ve firmě a osobní rozvoj našich lidí. Do toho věnujeme nemálo úsilí i peněz,“ dodává Hana Hanušová.

Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací v patičce webu.